Udziele Pożyczki Prywatnie Poznań Grunwald – Uczciwie w Jeden Dzień

Prywatne pożyczki udzielane w mieście Poznań-Grunwald woj. wielkopolskie to niemalże codzienność w naszym kraju.

Przed mało którym z nas życie zawodowe stawia ciekawe wyzwania. Nie daje nam wystarczająco dużo wolności i swobody żeby nam sprawiać przyjemność.

Atmosfera w pracy również nierzadko pozostawia wiele do życzenia. Nie mamy również możliwości relaksu tak aby poczuć się wypoczętym i odprężonym. Często również nie jesteśmy dostatecznie doceniani i nie czujemy się potrzebni. No i najważniejsze prawie nigdy nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy tak aby zgodnie żyć i opłacić wszystkie rachunki. Potem już w wieku średnim Odkrywamy, iż żyjemy według schematu opracowanego przez naszych rodziców. Na koniec dnia jesteśmy tak wykończeni że z ledwością docieramy na kanapę przed telewizor.

Większość z nas wierzy jednak że istnieje lepszy bardziej sensowny Sposób życia. Z czasem jednak gdy zatracamy się w rutynie codzienności zapominamy o tym a wolny czas wypełniają nam sprawy i obowiązki które należy załatwić. Dla większości osób wybór pomiędzy pieniędzmi a życiem Nie istnieje. Zarabianie pieniędzy nominuje ich życie od rana do wieczora z krótkimi przerwami w okresach między pracą. Popatrzmy na przykładowego pracownika mieszkającego w dużym mieście. Pobudka o 6:30, sprawdzenie telefonu, prysznic, ubranie, potem śniadanie jeśli wystarczy czas. Wychodzi z domu z kawą w kubku termicznym, wskakuje do samochodu i zaczyna się męka w postaci podróży do pracy porannych godzinach szczytu. Pracuję do 17:00 lub dłużej. W tym czasie musi dawać sobie radę z szefem i współpracownikami nawet tymi których nie darzy szczególną sympatią. Odnajduje coraz więcej nieprzeczytanych maili, sprawdza media społecznościowe, kamufluje swoje błędy. Uśmiecha się gdy słyszy że coś ma zostać wykonane na wczoraj i wzdycha z ulgą jeśli dzisiejszy downsizing go nie obejmuje. Bierze na siebie dodatkowo obowiązki, patrzy na zegarek, tarcza wewnętrzne spory ale i tak zgadza się ze swoim szefem. Wybija piąta i pojawia się uśmiech na twarzy. Podróż w drugą stronę wieczornych godzinach szczytu. W domu posiłek którego zdjęcie trzeba wysłać na Instagram. Po kolacji trochę telewizji może serial, sprawdzenie maili i spać. Po 8 godzinach błogiego snu , jeśli nie mamy kłopotów ze snem, powtórka z rozrywki.

Czy to według was jest zarabianie na życie? Czy po pracy wracamy do domu pełni życia i energii? Czy jesteśmy gotowi na wspaniały wieczór w otoczeniu rodziny i przyjaciół? Gdzie jest to nasze życie? Czy przypadkiem nie zapracowujemy się na śmierć? Zamiast żyć pełnią życia powoli zabijamy się żyjąc w ten sposób. Niszczymy nasze zdrowie pozbawiając się tego co daje nam w życiu radość. Składamy nasze życie w ofierze za pieniądze a ponieważ dzieje się to bardzo powoli większość z nas tego nie zauważa. Z siwizną na skroniach i coraz większym brzuchem Zastanawiamy się gdzie się podziała nasza młodość i plany które zawsze snuliśmy. Nawet wtedy gdy osiągniemy wszystko czego zawsze pragnęliśmy – przestronne biuro, luksusowe auto, dom na przedmieściach, będziemy nadal więźniami swojej pracy. Marzenia o znalezieniu sensu życia blaknął w obliczu naszych ciągłych obowiązków nudy i nieustającej realizacji. W jakim stopniu jesteśmy zmuszeni do rezygnacji z własnych marzeń, po to tylko aby nie stracić pracy i móc się utrzymać?

W tym celu należy wpisać w wyszukiwarkę „udzielę pożyczki prywatnej Poznań-Grunwald„. Tego rodzaju firmy/osoby prywatne nie wymagają od nas dokumentów, które dla banków stanowią podstawę. To sprawia, że spora część społeczeństwa decyduje się na szybkie kredyty pozabankowe. Gdy mamy przysłowiowy nóż na gardle, nie zastanawiamy się nas przyszłymi konsekwencjami, po prostu sięgamy po łatwo dostępne pożyczki prywatne.

W listopadzie KRD zleciło firmie IMAS International badanie pod tytułem „Zadłużenie Polaków w Poznaniu” na reprezentatywnej grupie 1000zł. Wyniki badania nie są zbyt optymistyczne. Wynika z nich, że 30% respondentów nie radzi sobie ze spłatą zobowiązań. Ok 33% stwierdziło, że nie powoduje to u nich poczucia dyskomfortu, w przeciwieństwie do 61% osób, które odczuwa rodzaj przytłoczenia.

Badanie wskazuje, że w większości przypadków nie płacimy za usługi telekomunikacyjne ( telefon, telewizję, internet) – liczba ta stanowi 29%. Problemy mamy również z regulowaniem rachunków (media oraz czynsz), co stanowi 27% a 26% wskazuje na problemy ze spłatami kredytów. Ponadto mamy też problemy ze zwrotem środków pożyczonych od rodziny czy debetem na koncie. Ok 10% osób wskazuje również problemy z kredytem ratalnym/konsumenckim zaciągniętym do spłaty zakupionego w sklepie sprzętu.

Niestety badanie wskazuje, że Polacy w Poznaniu maja problem z długami, wynikający między innymi z faktu, że 25% nie kontroluje swojego zadłużenia, z czego jedna trzecia z nich przyznaje, że kompletnie nad nimi nie panuje.

Badanie wskazało również powody, dla których nie spłacamy długów. 27% ankietowanych przyznało, że powodem są za małe dochody, a 26% wskazało na wpływ niespodziewanych wydatków. Do tego część respondentów skarży się na wzrost bieżących opłat np. na czynsz czy prąd, co spowodowało brak możliwości regulowania spłat. Część (ok 14%) wskazywało także utratę pracy jako powód popadnięcia w długi.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ==>

Pożyczka bez baz i wkładu własnego

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek do analizowania ruchu na stronie i wyświetlania reklam. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.