Jak Kupować i Zarabiać Na Kryptowalutach- Bitcoin Cardano Etherium

Rynek kryptowalut daje bardzo dużo możliwości, może kusić odważniejszymi działaniami. Łatwiej operuje się czym, czego nie widać, bo mamy wrażenie, że nie ma to wpływu na realne życie. Kiedy jednak waluta wirtualna ma realne odzwierciedlenie w naszych wpłaconych zasobach – warto pamiętać o kilku zasadach inwestowania.

=> KLIKNIJ TU ABY KUPIĆ BITCOIN- NAJNIŻSZE PROWIZJE TYLKO NA GIEŁDZIE BINANCE

Po pierwsze Bitcoin potrafi być zmienny. Jego kurs raz wzrasta raz drastycznie spada i dzieje się to w stosunkowo krótkim czasie. Dlatego powinniśmy kierować się rozwagą i jak w każdej inwestycji giełdowej nie skakać na głęboką wodę. Tu raczej nie inwestujmy całości swojego majątku czy zgromadzonych oszczędności, ale zmierzmy siły na zamiary, inwestując kwotę”bezpieczną”. To znaczy taką, aby dawala nam zysk, ale równocześnie nie była zbyt dotkliwa, jeśli stracimy.

Po drugie nie dajmy się zwieźć zasadzie „gwarancji zysku”. W finansach i inwestowaniu nie ma takiego pojęcia jak gwarancja. Każdy obrót środkami wiąże się z ryzykiem i możemy zarówno zarobić, jak i stracić. To, że dana waluta obecnie notuje wzrost nie oznacza, że nie nadejdzie dzień, który odwróci ten stan rzeczy. Świadectwem tego są wielkie krachy giełdowe notowane co jakiś czas w historii.

Po trzecie, starajmy się korzystać z giełd renomowanych, o długiej historii, zamiast stawiać na nowości w branży. Upadki giełd kryptowalut zdarzają się dość często i wówczas również my tracimy swoje środki.

W dalszej kolejności możemy spotkać się z tzw. initial coin offerin. Są to oferty dla nowych, jeszcze nie utworzonych kryptowalut. Inwestowanie w nowy projekt może być kuszące, ale zweryfikujmy instytucje, która ją wprowadza oraz cel jej wprowadzenia.

Nikt z nas nie lubi tracić pieniędzy, a w Polsce należy pamiętać, że każdy zysk na kryptowalutach objęty jest opodatkowaniem 19%, dlatego nie można o tym zapomnieć przy rozliczaniu PIT-u.

Na koniec warto wspomnieć o ryzyku dołączenia do piramidy finansowej. Z biegiem czasu nielegalny biznes przeniósł się również na rynek bitcoina. Jeśli zatem ktoś oferuje ci większy zysk, jeśli pozyskasz inne osoby do projektu oraz ewentualne zyski iz asady takich zysków nie są dokładnie określone, zachowaj czujność.

=>KLIKNIJ TU I HANDLUJ BITCOINEM NA NAJWIĘKSZEJ GIEŁDZIE BINANCE ZA NAJNIŻSZE PROWIZJE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek do analizowania ruchu na stronie i wyświetlania reklam. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.