Pożyczki Bez BIG i Erif

Grudzień, czyli ostatni miesiąc w roku to ciężki czas dla wszystkich z nas, obarczony dodatkowymi wydatkami. Czekają na nas świąteczne przygotowania, prezenty, sylwester. Zdaniem Biura Informacji Gospodarczej Polacy właśnie w grudniu mają największe problemy finansowe. Dlatego warto postarać się o kredyt bez BIG i Erif. Problem dotyczy naprawdę sporej ilości osób.

BIG przeprowadziło badania pod nazwą „Nastawienie do finansów”. Miały one na celu sprawdzenie tego, jak Polacy radzą sobie z finansami i domowymi budżetami. W badaniach padło także pytanie o najtrudniejszy miesiąc w roku pod względem wydatków. 62%, czyli większa część badanych osób wskazała na Grudzień. To właśnie wtedy pojawiają się problemy z zagospodarowaniem pieniędzy. Często brakuje nam na opłaty, spłaty kredytów lub zobowiązań. Wszystko dlatego, że każda osoba musi wydać pieniądze na rzecz świąt i sylwestra. Dla niektórych są to często zawrotne kwoty. Musimy pamiętać, że w Polsce wiele osób żyje na kredytach lub spłaca pożyczki. Prawdopodobnie właśnie dla nich, dodatkowe wydatki to ogromne problemy.

Ze statystyk wynika, że wiele osób na święta i sylwestra musi brać pożyczki bez BIG i Erif. Zadłużają się po to, aby móc w spokoju przeżyć ten piękny czas. Jednak odbija się to finansowo w późniejszym okresie. Pojawiają się, chociażby dodatkowe raty do spłacenia.

Według wyników uzyskanych w badaniach wiemy, że w województwie świętokrzyskim grudzień jest najtrudniejszy. 81% – tyle osób było zdania, że problemy finansowe pojawiają się przede wszystkim ostatni miesiąc roku. Najmniej zaś osób wskazało grudzień jako trudny miesiąc w Lubelszczyźnie. Było to zaledwie 46 procent ankietowanych.

Inaczej sytuacja wygląda w pozostałych miesiącach roku. Problemy wskazywane przez badane osoby pojawiają się także w styczniu i wrześniu. Jest to całkiem logiczne. Zazwyczaj w styczniu trzeba wyjść na prostą, po zaciągniętych pożyczkach lub długach na rzecz okresu świątecznego. Wrzesień to ciężki miesiąc przede wszystkim dla osób, które muszą przygotować dzieci na nowy rok. Zawsze wiąże się to ze sporymi kosztami, których nie da się uniknąć.

Ankieta przeprowadzona przez BIG i Erif stwierdza jednoznacznie, że grudzień to bardzo ciężki miesiąc, obarczony sporymi wydatkami i kosztami przygotowania świat. Boże Narodzenie to okres, który każdy chce spędzić, najlepiej jak potrafi. Dochodzi do tego także sylwester, który wszyscy hucznie świętujemy każdego roku. Nikogo nie powinno dziwić, że według danych pożyczkodawców najwięcej wniosków trafi na ich stoły w grudniu oraz w styczniu.

Ta strona korzysta z ciasteczek do analizowania ruchu na stronie i wyświetlania reklam. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.