Kredyt Online Bez Wychodzenia z Domu

Przeglądając oferty kredytów online, nie da się ukryć, że większość firm ustala okres kredytowy na 30 dni. Jest to jednak niezbyt komfortowa sytuacja, dla tych, którzy potrzebują więcej czasu na spłatę pobranej gotówki. Całe szczęście można znaleźć firmy, które wychodzą z ofertą właśnie do takich osób. W ich ofercie znajdziemy pożyczki bez wychodzenia z domu.

Taka opcja pomocy finansowej nie różni się niczym od innych ofert. Pożyczkę możemy uzyskać poprzez wypełnienie formularza online. Jeśli spełnimy kryteria, otrzymamy pieniądze na swoje konto. Oczywiście z taką różnicą, że nasz okres spłaty będzie wydłużony o 15 dni. Kwoty, które możemy uzyskać, się nie zmieniają. Zazwyczaj sięgają maksymalnie kilku tysięcy złotych.

W wyborze pożyczki kluczową kwestią są jej koszty. Jednak tutaj wszystko zależy od poszczególnych ofert firm dostępnych w naszym kraju. Mamy jednak dobrą wiadomość. Bez problemu można znaleźć kilka firm, które oferują pożyczki za darmo. Jest jednak mały szczegół. W większości darmowa jest tylko pierwsza pożyczka. Każda następna będzie opatrzona kosztami.

Gdzie szukać kredytu internetowego bez wychodzenia z domu?

Większość popularnych firm pozabankowych oferuje pożyczki w standardowych okresach spłaty, czyli 30 lub 60 dni. Możemy jednak polecić kilka firm, które spełniają nasze oczekiwania. Kredyt bez wychodzenia możliwy jest do uzyskania na następujących stronach: lendon.pl, szybkagotowka.pl, extraportfel.pl, wonga.pl.

Proces uzyskania kredytu online bez zaświadczeń niczym nie różni się od pożyczek o krótszym okresie. Jedyne co osoba zainteresowana ofertą musi zrobić, to wypełnienie odpowiedniego formularza. Pożyczkodawcy zazwyczaj potrzebują tylko podstawowych danych osobistych oraz dowodu tożsamości. Po podaniu wszystkich danych czekamy tylko na weryfikację. Jeśli będzie pozytywna, to pieniądze otrzymamy prosto na konto bankowe. Później nie pozostaje nic, tylko oddać wszystko na czas.

Kredyt przez internet na konto z pewnością nie będzie odpowiadać każdemu. Niektórzy potrzebują bowiem wyższych kwot. Wtedy można wybrać pomiędzy pożyczką na 60 dni lub pożyczką ratalną. O ile pożyczka na 60 dni pozwala nam już na uzyskanie dużych pieniędzy, to wciąż mamy tylko dwa miesiące na oddanie wszystkiego, co do grosza. Pożyczka ratalna daje nam spokój, ponieważ pieniądze możemy spłacić w ratach w ciągu kilku miesięcy. Oczywiście takie formy pożyczki wiążą się już pewnymi kosztami, które trzeba brać pod uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek do analizowania ruchu na stronie i wyświetlania reklam. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.